Spis treści 19 sekcji

Czym jest GetResponse i dla kogo powstał?

GetResponse to platforma do e-mail marketingu i marketing automation, związana z GetResponse S.A. Jest skierowana do przedsiębiorców, sklepów e-commerce i marek szukających narzędzia do komunikacji marketingowej.1 GetResponse powstał w Polsce w 1998 roku.2

O skali działalności dostawcy mówią 2 liczby. Na stronie o firmie GetResponse podaje, że obsługuje ponad 350 tys. klientów na świecie.2

  • Klienci: ponad 350 000.3
  • Zasięg: 183 kraje.3

Liczba klientów i zasięg pokazują skalę dostawcy, lecz nie przesądzają o dopasowaniu produktu do firmy. Przedsiębiorca może oceniać potrzeby związane z kampaniami e-mailowymi, sklep – wykorzystanie danych zakupowych, a marka – organizację pracy nad kampaniami. Przynależność do którejś z tych grup nie określa jeszcze potrzebnego zakresu automatyzacji ani wielkości listy.
Po przekroczeniu 1000 kontaktów w planie Starter trzeba przejść na wyższy próg, obejmujący do 2500 kontaktów.4

Funkcje GetResponse

GetResponse łączy kampanie e-mailowe, marketing automation, SMS-y, powiadomienia web push, formularze, pop-upy, lejki sprzedażowe i webinary.1 Obejmuje też sprzedaż online, więc nie ogranicza się do wysyłania newsletterów.5
Zakres całej platformy nie jest jednak tożsamy z zawartością pojedynczego planu. Opis GetResponse Email Marketing z 2025 roku wymienia kreator e-maili AI, autorespondery, landing pages i zarządzanie listą mailingową.6

  • Tworzenie wiadomości: edytor „przeciągnij i upuść” współpracuje z gotowymi szablonami; dostępne są również kreatory landing pages i stron WWW.7 W kampaniach Ecommerce GetResponse pozwala korzystać z gotowych i własnych szablonów wiadomości oraz bloków obrazów, tekstu i przycisków. Bloki porzuconego koszyka i obniżki ceny dodaje automatycznie, gdy są potrzebne w danym typie kampanii.30
  • Personalizacja: szablony obejmują e-maile, newslettery, formularze i landing pages. Treści dynamiczne oraz pola niestandardowe pozwalają różnicować komunikaty.3
  • Segmentacja odbiorców: kontakty można dzielić według danych, zachowań, preferencji i historii interakcji.8
  • Automatyzacje: ścieżka może reagować na kliknięcie, zakup, brak reakcji lub porzucenie koszyka. Recenzja podaje 43 gotowe scenariusze.8,9
  • AI: w ofercie są automatyczne rekomendacje produktowe oraz kreatory oparte na AI.1

Landing pages, formularze, pop-upy i testy A/B w GetResponse

GetResponse oferuje testy A/B wiadomości i stron docelowych. Pozwalają one porównać warianty tej samej kampanii lub strony.7 Według recenzji dostępne są 4 typy formularzy zapisu oraz ponad 100 darmowych szablonów stron WWW.7,8
Liczba szablonów i scenariuszy mówi o gotowych zasobach, nie o funkcjach każdego planu. Przy wyborze abonamentu liczy się zawartość konkretnego planu.10

Ile kosztuje GetResponse?

GetResponse ma bezpłatny plan GetResponse Free, płatne abonamenty oraz GetResponse Enterprise z indywidualną wyceną.11 Koszt płatnego planu zależy od liczby kontaktów i okresu rozliczenia. Dla GetResponse Starter podane stawki miesięczne wynoszą od 199 zł przy 5 000 kontaktów do 1989 zł przy 100 000 kontaktów.8,12

Plany i abonamenty

Stawki w złotych i euro pochodzą z odrębnych zestawień. Cen w euro nie należy więc traktować jako przeliczenia kwot w złotych. Stawki w euro są kwotami netto, a wariant roczny oznacza miesięczną stawkę przy rozliczeniu rocznym.11
Przy 1000 kontaktów Starter kosztuje 16 euro miesięcznie lub 13,12 euro miesięcznie przy rozliczeniu rocznym – o 18% mniej.4

Plan lub usługaCenaCo obejmuje lub warunek stawki
GetResponse Free0 złPlan bezterminowy, bez karty; do 500 kontaktów, 2 500 e-maili miesięcznie i 1 landing page.
GetResponse Starter199 zł miesięcznie5 000 kontaktów przy płatności miesięcznej.
GetResponse Starter299 zł miesięcznie10 000 kontaktów.
GetResponse Starter659 zł miesięcznie25 000 kontaktów.
GetResponse Starter1139 zł miesięcznie50 000 kontaktów.
GetResponse Starter1989 zł miesięcznie100 000 kontaktów.
GetResponse Marketer239 zł miesięcznie1 000 kontaktów przy płatności miesięcznej.
GetResponse Marketer195,98 zł miesięcznie, czyli około 196 zł, przy przedpłacie rocznejStawka z recenzji dla płatności rocznej.
GetResponse Creator274 zł miesięcznie1 000 kontaktów przy płatności miesięcznej.
GetResponse Starter16 € netto miesięcznie / 13,12 € netto miesięcznieKolejno przy rozliczeniu miesięcznym i rocznym.
GetResponse Marketer54 € netto miesięcznie / 44,28 € netto miesięcznieKolejno przy rozliczeniu miesięcznym i rocznym.
GetResponse Creator62 € netto miesięcznie / 50,84 € netto miesięcznieKolejno przy rozliczeniu miesięcznym i roczym.
GetResponse EnterpriseWycena indywidualnaStawka zależy od indywidualnej oferty.

Dane w tabeli: 5,8,11,12,13,14

Według cennika producenta przedpłata roczna daje 18% zniżki względem rozliczenia miesięcznego.11,12

Opłaty dodatkowe i wdrożenie

Przy obliczaniu kosztu GetResponse trzeba oddzielić abonament od ewentualnych prac wdrożeniowych. Tabela podaje ceny planów, a nie wycenę takich prac. Liczba kontaktów zmienia koszt abonamentu: w Starter stawki wynoszą od 199 zł przy 5 000 kontaktów do 1989 zł przy 100 000 kontaktów. Enterprise wymaga natomiast indywidualnej wyceny.8,11
Stawki roczne z tabeli obowiązują przy rozliczeniu rocznym; nie przedstawiono ich jako promocji z późniejszą, wyższą ceną.

Is GetResponse free?

Tak, GetResponse Free jest bezpłatny, ale dostęp do funkcji premium na darmowym koncie trwa tylko przez określony czas. Producent wskazuje 14 dni; po tym okresie funkcje premium wygasają, jeśli użytkownik nie wybierze płatnego planu.8,11
W czasie dostępu do funkcji premium obowiązują ograniczenia dotyczące webinarów, wiadomości, landing pages, automatyzacji i czatów.11 Wiadomości z darmowego konta mają logo producenta. Można je wyłączyć po przejściu na konto płatne.11,13

Wersje, limity i sposób udostępniania GetResponse

GetResponse oferuje plan bezpłatny i płatne plany z różnymi limitami użytkowników oraz zakresem automatyzacji. Tabela producenta wskazuje wysyłkę e-maili bez limitu w planach Starter, Marketer, Creator i Enterprise. Koszt płatnego planu zależy od wielkości bazy, nie od liczby wysłanych wiadomości.5,11
Plan bezpłatny dopuszcza maksymalnie 500 kontaktów, wliczając nieaktywne.13

PlanWysyłka i użytkownicyFunkcje i ograniczenia
GetResponse FreeDo 500 kontaktów i 2 500 wiadomości miesięcznie.1 landing page, edytor e-maili drag & drop oraz formularze zapisu i kontaktowe.
GetResponse StarterE-maile bez limitu; 3 użytkowników.1 spersonalizowany cykl automatyzacji oraz po 3 użyć kreatora e-maili AI i generatora tematów AI.
GetResponse MarketerE-maile bez limitu; 5 użytkowników.Według recenzji pełne możliwości automatyzacji są dostępne od tego planu.
GetResponse CreatorE-maile bez limitu; 5 użytkowników.Limit stanowisk jest taki sam jak w GetResponse Marketer.
GetResponse EnterpriseE-maile i liczba użytkowników bez limitu.Tabela planów nie podaje liczbowego limitu użytkowników.

Dane w tabeli: 5,8,11,12

Automatyzacja i segmentacja – możliwości planu Starter a planu Marketer

Starter obejmuje mailing, autorespondery, formularze zapisu, pop-upy oraz edytory wizualny i HTML. Nie udostępnia zaawansowanych automatyzacji, tagowania, scoringu ani obsługi porzuconych koszyków.14 Zestawienie planów wskazuje też brak testów A/B w Starter.5
Jeśli zespół potrzebuje więcej niż 1 spersonalizowanego cyklu automatyzacji, różnica między planami dotyczy funkcji, nie limitu wysyłki.11

W opisie planów z 2025 roku pojawiają się też nazwy GetResponse Marketing Automation i GetResponse Ecommerce Marketing. Pochodzą z tamtego zestawienia i nie należy utożsamiać ich z nazwami planów w tabeli powyżej.

Nazwa w zestawieniu z 2025 rokuLimit webinaruLimit użytkowników
GetResponse Marketing AutomationDo 100 uczestnikówMaksymalnie 3 użytkowników.
GetResponse Ecommerce MarketingDo 300 uczestnikówMaksymalnie 5 użytkowników.

Dane w tabeli: 6

Integracje GetResponse

GetResponse łączy się ze sklepami internetowymi, systemami CRM, narzędziami analitycznymi i usługami płatności. Udostępnia też publiczne API, które pozwala programowo połączyć systemy.3,15 Producent deklaruje ponad 150 integracji, a inne źródło podaje ponad 200, w tym 100 gotowych integracji API.1,3
Te rozbieżne liczby dotyczą katalogu integracji, nie połączeń dostępnych w każdym planie.16

Integracje sklepowe, CRM, Zapier i API GetResponse

  • Sklepy: wymieniono Magento, OpenCart, PrestaShop, Shoper, Shopify i WooCommerce.3 Opis e-maili transakcyjnych dotyczy integracji z Shopify, PrestaShop lub Magento. Sama obecność sklepu na liście nie zapewnia dostępu do tej funkcji w każdym planie.17
  • Płatności: lista integracji obejmuje PayU i PayPal. Opis planu Marketer wskazuje zaś połączenia ze Stripe i PayPal.3,14
  • CRM i pozyskiwanie leadów: wymieniono HubSpot, Zoho CRM i Salesforce. Integracja z Salesforce przekazuje leady do sprzedaży na podstawie scoringu, czyli punktowej oceny kontaktu.3,5 Połączenie z Landingi umożliwia przesyłanie leadów, a integrację z Microsoft Dynamics 365 wskazano dla Enterprise.6,14
  • Strony i analityka: recenzja wymienia WordPress, Drupal i Google Analytics.7 Submission Technology pobiera dane z GetResponse przez API.18
  • Połączenia własne: dokumentacja API opisuje samodzielne łączenie systemów i tworzenie aplikacji. Recenzent wymienia także Zapier jako sposób na połączenie narzędzi.3,9,15

Przy wyborze planu liczy się konkretny przepływ danych: synchronizacja sklepu, przekazanie leada do CRM lub obsługa płatności. Microsoft Dynamics 365 przypisano do Enterprise, a Stripe wskazano przy Marketer. Dlatego katalog połączeń warto czytać razem z zakresem planu.14
W integracji z Shopify można wybrać import co 24 godziny albo synchronizację na bieżąco, po zmianie danych w sklepie.19 Własna integracja przez GetResponse API może przekazywać dane wykorzystywane później w automatyzacjach.

Wdrożenie i wsparcie GetResponse

GetResponse zapewnia polski interfejs, wsparcie i bazę wiedzy. Dla Enterprise producent oferuje również 30-dniowy Program Pilotażowy po umówieniu demonstracji.11,20 Materiały po polsku pomagają w codziennej pracy; Program Pilotażowy należy natomiast do oferty konkretnego planu.

  • Język pracy: źródło podaje 27 wersji językowych GetResponse.3 Polski interfejs i baza wiedzy mogą pomóc zespołowi przygotowywać kampanie bez tłumaczenia terminów z innej wersji językowej.20
  • Język obsługi: producent deklaruje obsługę w 8 językach; wśród form pomocy wymieniono polskie wsparcie.20,21 Liczba języków obsługi nie oznacza liczby wersji językowych platformy.
  • Program Pilotażowy: w Enterprise trwa 30 dni i wymaga wcześniejszego umówienia demonstracji.11 Tym różni się od samodzielnego korzystania z pozostałych planów.

Polski interfejs, wsparcie i baza wiedzy mogą ułatwić pracę polskiemu zespołowi.20 Jeśli decyzja zakupowa wymaga udziału w Programie Pilotażowym, właściwa ścieżka prowadzi przez Enterprise i zaczyna się od demonstracji.11
Konsultanci odpowiadają na czacie po polsku od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00–17:00. Chatbot działa całodobowo.22

Co GetResponse robi inaczej niż konkurencja?

GetResponse skupia pozyskiwanie leadów, kampanie e-mailowe, webinary i narzędzia sprzedażowe w 1 systemie.5,23 Nie znaczy to, że konkurencyjne narzędzia nie mają tych funkcji. Różnica może być odczuwalna dla firmy, która chce korzystać z kilku z nich jednocześnie.5
Plan Creator obejmuje webinary dla maksymalnie 100 uczestników.24

  • Pozyskiwanie leadów: formularze, landing pages, kampanie i automatyzacje tworzą w GetResponse wspólny zestaw. Firma prowadząca taki proces nie musi łączyć osobnych platform wyłącznie do obsługi tych etapów.23
  • Lejki sprzedażowe: według recenzenta gotowe scenariusze prowadzą użytkownika przez konfigurację. Lejek konwersji to tutaj ścieżka od pozyskania kontaktu do działania sprzedażowego. Scenariusz pomaga ją przygotować, lecz nie oznacza wyniku sprzedażowego.8
  • Rozwój zastosowań: źródło wskazuje zmianę planu jako sposób poszerzania dostępnych funkcji wraz z rozwojem firmy. Chodzi o dobór narzędzi w ramach platformy, nie o dostępność wszystkich funkcji w każdym planie.6

Taki układ może odpowiadać zespołowi, który rzeczywiście łączy mailing, landing pages, webinary i sprzedaż. Jeśli potrzebna jest wyłącznie wysyłka e-maili, zebranie narzędzi w 1 systemie nie przesądza o wyborze planu.5
Przy 1000 kontaktów i rozliczeniu miesięcznym Creator kosztuje 62 euro, a Starter 16 euro miesięcznie. Różnica wynosi 46 euro.24

Plusy i minusy GetResponse

Źródła przytaczają pozytywne opinie o obsłudze GetResponse i tworzeniu kampanii. Opisują też ograniczenia edycji stron oraz zgłoszenia dotyczące pop-upów. Ocena 4,2/5 widnieje w tytule źródła Trustpilot; nie jest oceną redakcyjną ani miarą działania konkretnej funkcji.25

Plusy

  • Praca nad kampanią: recenzent chwali czytelny polski interfejs, segmentację i automatyzację, które uważa za intuicyjne.8 Edytor drag & drop pozwala przygotować wiadomość bez znajomości HTML.3
  • Rozliczenie wysyłki: w płatnych planach cena nie zależy od liczby wysłanych e-maili.5 Przy rozliczeniu rocznym podany koszt abonamentu jest o 18% niższy niż przy miesięcznym.12,14
  • Rozpoczęcie pracy: bezterminowy GetResponse Free pozwala zacząć budować listę bez podawania karty płatniczej. Limit wynosi 500 kontaktów.5

Minusy

  • Zapis pracy: źródło wskazuje brak automatycznego zapisywania pracy w toku.6 Może to mieć znaczenie przy dłuższych projektach.
  • Edycja stron: źródło opisuje podstawowe możliwości kreatora, ograniczoną kontrolę nad mobilną wersją landing page’a i szybkość ładowania wymagającą poprawy.6 Recenzent zauważa sporadyczne spowolnienia edytora oraz problemy z odwzorowaniem stylu przy większych projektach. To jego obserwacje, nie pomiar wydajności.9

Opinie użytkowników o wsparciu oraz zgłaszanych problemach z pop-upami

W opiniach na Trustpilot użytkownicy chwalą pomoc konsultantów, wdrożenie i szybkość obsługi.25 Jeden z nich zgłasza brak osobnej edycji pop-upów na urządzenia mobilne i komputery. Opisuje też odmowę anulowania planu oraz zwrotu środków.25
To jednostkowa relacja, nie potwierdzenie ogólnej polityki GetResponse. Dla firmy tworzącej różne warianty pop-upów zakres ich edycji pozostaje ważnym kryterium.

Dostarczalność GetResponse i lokalizacje przetwarzania danych

Źródła opisują dostarczalność GetResponse jako około 99% lub ponad 99%. Nie przedstawiają jednak metody pomiaru tych deklaracji.3,5
Dostarczalność to inna kwestia niż miejsce przetwarzania danych. Wykaz podwykonawców obejmuje również lokalizacje poza UE.26

Jak rozumieć deklarowaną dostarczalność na poziomie około 99%?

Wskaźnik 99% z recenzji nie gwarantuje takiego samego wyniku każdej firmie.7 Przy ocenie tej deklaracji warto uwzględnić elementy oferty i sposób utrzymania bazy:

  • Infrastruktura: producent deklaruje własną infrastrukturę wysyłkową oraz dedykowany zespół dostarczalności z doświadczeniem określanym na ponad 25 lat.21
  • Kontrola wyników: według recenzenta platforma udostępnia raporty dostarczalności i pomaga skonfigurować domenę wysyłkową.9
  • Jakość listy: producent wskazuje ponowne potwierdzenie subskrypcji jako sposób ograniczania oznaczeń wiadomości jako spam.27
  • Plan wysyłkowy: według recenzenta GetResponse MAX oferuje osobny serwer wysyłkowy i dodatkowe zabezpieczenia danych.9

Deklarowane 99% może służyć za punkt odniesienia przy ocenie oferty. Nie jest prognozą wyniku pojedynczej kampanii.7

SPF, DKIM i DMARC a przetwarzanie danych także poza UE

GetResponse opisuje wsparcie SPF, DKIM i DMARC, czyli mechanizmów uwierzytelniania domeny nadawcy, oraz system antyspamowy Hydra.3 Starter umożliwia konfigurację DKIM i zapewnia narzędzia do poprawy dostarczalności.14
Te zabezpieczenia dotyczą wysyłki. Wykaz podwykonawców wskazuje natomiast przetwarzanie danych w Polsce, innych państwach europejskich, Kanadzie i USA – nie wyłącznie w UE.26 Platforma służy komunikacji z listą subskrybentów zebraną za zgodą; źródło wskazuje również materiały dotyczące RODO.20

GetResponse w sklepie internetowym: porzucone koszyki i przychody

GetResponse pozwala sklepowi powiązać komunikację z zachowaniami zakupowymi, porzuconymi koszykami i przychodem.17 Przykład kalkulacyjny zakłada odzyskanie 5–15% porzuconych transakcji. Nie jest to prognoza wyniku nowego użytkownika.

Co wnosi GetResponse Marketer za 239 zł miesięcznie przy 1 000 kontaktów?

GetResponse Marketer kosztuje 239 zł miesięcznie przy 1 000 kontaktów i płatności miesięcznej.14 Według recenzji obejmuje nielimitowaną automatyzację, obsługę porzuconych koszyków, dane o przychodach, kody rabatowe, scoring kontaktów i powiadomienia web push.8
Automatyzacje mogą w tym planie korzystać z tagów, scoringu, zdarzeń, kliknięć, otwarć i wizyt na stronie.5

Segmentacja zakupowa, kody rabatowe i raportowanie przychodów

GetResponse Marketer łączy segmentację i funkcje e-commerce ze śledzeniem przychodów, testami A/B oraz lejkami sprzedażowymi. Obejmuje też funkcje perfect timing i time travel.14 W opisie zastosowań sklepowych wymieniono śledzenie zachowań, segmentację e-commerce, rekomendacje produktów i kody promocyjne.17
Kalkulacja dla 1 000 porzuconych koszyków pokazuje, dlaczego przy wyborze planu znaczenie ma dostęp do danych zakupowych.

  • Porzucone koszyki: przykład kalkulacyjny zakłada odzyskanie 5–15% porzuconych transakcji. Nie gwarantuje takiego wyniku.5
  • Przychód w przykładzie: przy 1 000 porzuconych koszyków i wartości koszyka 200 zł źródło szacuje 10 000–30 000 zł miesięcznie dodatkowego przychodu.5
  • Wyniki przytoczone przez producenta: cytowani klienci przypisują kampanii 158 000 zł sprzedaży przy 10 e-mailach. Wskazują też 72% wzrostu obrotów dzięki targetowaniu i automatyzacji. To ich przypadki, nie obietnica wyniku sklepu.1

Źródło przytacza również przykład wzrostu sprzedaży o 10–20% dzięki automatyzacjom. Nie przedstawia go jako gwarancji.5
O przydatności planu dla sklepu decydują dostęp do danych zakupowych i możliwość przypisania przychodu do kampanii, a nie wynik z przykładu.

GetResponse dla twórców kursów i webinarów

GetResponse łączy tworzenie kursów, organizację webinarów i sprzedaż treści. Plan GetResponse Creator jest skierowany do twórców kursów online.8,14 Przy wyborze planu liczą się limity uczestników i nagrań oraz zakres edycji strony zapisu. Creator obejmuje webinar dla 100 uczestników.5

Webinary i monetyzacja treści w GetResponse Creator od 274 zł miesięcznie przy 1 000 kontaktów

GetResponse Creator kosztuje od 274 zł miesięcznie. Zestawienie planów podaje tę stawkę przy 1 000 kontaktów i płatności miesięcznej.8,14 Plan obejmuje webinary na żywo, na żądanie i płatne, a także kursy, monetyzację treści i kreator stron WWW.14
W zestawieniu od Starter do Enterprise webinary i monetyzacja treści pojawiają się dopiero od Creator.14

  • Webinar: limit Creator wynosi 100 uczestników, a Enterprise – 500 uczestników.5
  • Nagrania i strony: Creator obejmuje 3 godziny nagrań webinarowych i 5 stron w kreatorze WWW.5
  • Sprzedaż treści: podana prowizja w Creator wynosi 0%.5

Quizy, certyfikaty i ograniczenie edycji strony zapisu na webinar

GetResponse pozwala organizować i nagrywać webinary oraz udostępniać nagrania. Opis Creator wymienia też quizy, certyfikaty i newslettery premium.8 Bezpłatny dostęp do kreatora kursów AI obejmuje do 250 uczestników kursów, a do webinarów – do 10 osób łącznie z prowadzącymi.11
Źródła podają różne limity kursantów w Creator: recenzja wskazuje 500, a inne zestawienie 40 000 i określa limit Enterprise jako elastyczny.5,8 Według recenzenta na stronie zapisu na webinar można zmienić jedynie tło.8 Plan Creator pozwala prowadzić kursy dla maksymalnie 500 uczestników.24

Opisane przypadki pokazują skalę zastosowań, ale nie gwarantują podobnych wyników. Sekwencja e-maili i strona webinaru przyniosły w jednym przypadku 1 400 zapisów oraz ponad 80 000 zł sprzedaży.3 W innym kurs za 397 zł sprzedano w ponad 20 egzemplarzach. Podano 7 900 zł przychodu i koszt narzędzia 149 zł miesięcznie – ta kwota dotyczy opisanego przypadku, nie stawki planu podanej wyżej.3
Kolejny użytkownik zorganizował 9 wydarzeń. Ostatnie zgromadziło ponad 1 200 uczestników, z których 75% zapisało się przez kampanię e-mailową z landing page’em.3

Raporty GetResponse a potrzeby analityczne zespołu

GetResponse udostępnia raporty kampanii i automatyzacji, mapy kliknięć oraz monitoring wyników w czasie rzeczywistym. Aplikacja mobilna przesyła wstępne wyniki po 24 godzinach od wysyłki.28 Bieżący monitoring w platformie i późniejsze powiadomienie mobilne służą do śledzenia kampanii w różnym czasie.

Raporty e-commerce, mapy kliknięć i wyniki kampanii w czasie rzeczywistym

Raportowanie GetResponse obejmuje e-commerce, automatyzacje, kontakty i autorespondery. Mapy kliknięć pokazują, które odnośniki w wiadomości wybierali odbiorcy.28
Opis funkcji wymienia także śledzenie konwersji i analizę ROI, czyli zwrotu z inwestycji. Obejmuje również RFM: podział klientów według czasu od zakupu, częstotliwości i wartości zakupów.3

  • Ocena kampanii: opis obejmuje raporty kampanii, testy A/B i antyspamowe oraz podgląd wiadomości w skrzynkach odbiorczych.3
  • Przykład wyników: studium przypadku Submission Technology, korzystającego z GetResponse, podaje 31,14% unikalnych otwarć i 5,3% unikalnych kliknięć. To wyniki tego podmiotu, nie poziomy obiecywane użytkownikom platformy.18

Powiadomienie aplikacji mobilnej po 24 godzinach i ograniczenia szczegółowych filtrów

Aplikacja mobilna GetResponse wysyła powiadomienie push ze wstępnymi wynikami kampanii 24 godziny po wysyłce.28 Zespół, który chce kontrolować wyniki od razu po uruchomieniu kampanii, może korzystać z monitoringu w platformie. Nie musi czekać na powiadomienie.28
Recenzent uważa analitykę za niewystarczającą dla osób potrzebujących bardzo szczegółowych danych i filtrów. To jego ocena, nie potwierdzony liczbowo limit raportów.7 Dla zespołu prowadzącego analizy przekrojowe liczy się zakres filtrów potrzebnych do własnych raportów.

Nieaktywne kontakty w GetResponse a koszt utrzymania listy

GetResponse wlicza do opłacanej bazy również kontakty nieaktywne. Liczba przechowywanych adresów wpływa więc na abonament niezależnie od zaangażowania odbiorców.5
Cena rośnie wraz z bazą: w podanych progach Starter przejście z 1 000 do 2 500 kontaktów zmienia stawkę miesięczną z 59 zł na 109 zł.8

Dlaczego przy rozliczeniu liczą się także nieaktywne kontakty?

Nieaktywny kontakt nadal należy do bazy uwzględnianej w opłacie.5 Adresy bez bieżącej reakcji mogą zatem wpłynąć na wybór płatnego progu. Źródło opisuje też adresy obecne na wielu listach: w przykładzie 2 500 unikalnych adresów odpowiada naliczanej bazie 8 000 adresów.29
Przykład dotyczy wskazanych tam planów GetResponse BASIC i GetResponse ESSENTIAL. Nie potwierdza identycznego naliczania duplikatów w Starter.29

GetResponse Starter: 59 zł miesięcznie do 1 000 kontaktów i 109 zł miesięcznie do 2 500 kontaktów

W podanych progach Starter kosztuje 59 zł miesięcznie przy bazie do 1 000 kontaktów i płatności miesięcznej. Przy 2 500 kontaktach stawka wynosi 109 zł miesięcznie.8,14

PlanLiczba kontaktówCena
GetResponse StarterDo 1 00059 zł miesięcznie
GetResponse Starter2 500109 zł miesięcznie

Dane w tabeli: 8,14

Różnica między progami wynosi 50 zł miesięcznie.8
Dla firmy przechowującej nieaktywne adresy liczy się cała naliczana baza, nie tylko odbiorcy reagujący na kampanie.5

SMS-y i e-maile transakcyjne w GetResponse: odrębne zastosowania i plany

GetResponse rozdziela marketing SMS od e-maili transakcyjnych. Przytoczone zestawienia opisują te funkcje przy planach GetResponse MAX i Enterprise.5,7 E-mail transakcyjny przekazuje informację o zdarzeniu, na przykład zamówieniu. Marketing SMS dotyczy zaś komunikacji wysyłanej na numery telefonów.
Nazwy planów pochodzą z różnych opisów oferty; pakiet 5 000 SMS-ów przypisany MAX nie określa warunków Enterprise.

GetResponse MAX: 5 000 SMS-ów w pakiecie według recenzji

Według recenzji GetResponse MAX zawiera pakiet 5 000 SMS-ów. Recenzja przypisuje SMS marketing wyłącznie do tego planu. Wymienia też segmentację według akcji SMS i zarządzanie zgodami przez SMS.7 Inny opis MAX wskazuje e-maile transakcyjne, rekomendacje AI, dedykowaną infrastrukturę i spersonalizowany onboarding.6
Liczba SMS-ów w pakiecie nie określa stawki za wiadomości wysłane poza nim.7

GetResponse Enterprise: SMS-y z osobnym limitem oraz e-maile transakcyjne przez SMTP lub API

W zestawieniu Enterprise marketing SMS ma osobny limit wiadomości, a e-maile transakcyjne korzystają z SMTP lub API. Opis wymienia również SSO, rebranding i specjalną domenę wysyłkową.5 Wskazano darmowe SMS-y na start; warunki wysyłki ponad limit należą do indywidualnej kalkulacji.5
Firma planująca oba kanały powinna osobno ocenić limit SMS-ów i podłączenie e-maili transakcyjnych przez SMTP lub API.

Opinie klientów o GetResponse

Zebraliśmy oceny GetResponse z 4 serwisów (4 447 ocen) i przeczytaliśmy 9 najnowszych opinii z okresu od października 2024 do września 2026. Liczby poniżej wyliczamy sami z tych danych.

4,2/5★★★★★średnia ważona liczbą ocen
4 447 ocen w 4 serwisach
68%ocen 4–5★ na wizytówce Google
(50 z 73 ocen; 1–2★: 22)
Najczęściej chwaląKlient chwali rozbudowaną i praktyczną aplikację, która zapewnia potrzebne mu funkcje.1 z 9 przeczytanych opinii
Najczęściej narzekająPojawiają się skargi na trudno dostępne wsparcie, niejasne odpowiedzi i opóźnioną pomoc.3 z 9 przeczytanych opinii

Oceny w serwisach

SerwisCzego dotyczyOcenaLiczba ocenPrzeczytane opinieStan na
Googlewizytówka firmy3,7/5 ★★★★★73506.10.2026
Google Playaplikacja GetResponse4,2/5 ★★★★★3 805406.10.2026
App Storeaplikacja GetResponse App4,7/5 ★★★★★42—06.10.2026
Capterraprofil produktu4,2/5 ★★★★★527—06.10.2026
Średnia ważona liczbą ocen4,2/54 4479

Rozkład ocen na wizytówce Google

5★46 (63%)
4★4 (5%)
3★1 (1%)
2★0 (0%)
1★22 (30%)

Wszystkie 73 oceny na wizytówce Google, stan na 10.10.2026.

Co chwalą, na co narzekają

TematWzmianki
+ Klient chwali rozbudowaną i praktyczną aplikację, która zapewnia potrzebne mu funkcje.1 z 9
− Pojawiają się skargi na trudno dostępne wsparcie, niejasne odpowiedzi i opóźnioną pomoc.3 z 9
− Użytkownicy zgłaszają problemy z logowaniem do aplikacji, mimo że te same dane działają w przeglądarce.1 z 9

Podsumowanie z 9 opinii — to mała próba, traktuj je ostrożnie.

Wybrane opinie

★★★★★

Nie idzie się z nimi skontaktować, obiecują że pomogą danego dnia z czymś, a potem zero odpowiedzi przez 2 tygodnie.

Adrian A., Google, marzec 2026
★★★★★

Nie można zawiesić konta – trzeba je usunąć, przez co tracimy wszystkie dane, w tym rachunki.

Jacek C., Google, luty 2025
★★★★★

jestem pod ogromnym wrażeniem rozbudowanej bardzo praktycznej aplikacji jest wszystko co potrzeba

Małgorzata K., Google Play, sierpień 2025

Stan na 06.10.2026. Oceny z publicznych profili; podsumowanie i liczby wzmianek wyliczyliśmy sami z przeczytanych opinii. Cytaty dosłowne (najwyżej skrócone), z podpisem autora tak, jak w serwisie; bez linków i pełnych danych autorów.

Dla kogo jest GetResponse, a dla kogo nie?

GetResponse może odpowiadać firmom i twórcom, którzy budują własną listę odbiorców. Pozwala rozwijać komunikację od newslettera po automatyzację lub sprzedaż treści. Plan Free obejmuje do 500 kontaktów. Platforma nie służy natomiast do pozyskiwania gotowej bazy firm ani rozgrzewania skrzynek na potrzeby cold mailingu B2B.20

Sprawdzi się, jeśli

  • Zaczynasz zbierać kontakty: GetResponse Free jest skierowany do osób budujących pierwszą listę. Starter odpowiada mikrofirmom i użytkownikom z małą listą oraz prostymi potrzebami mailingowymi.5,14 Recenzent wskazuje plan bezpłatny także początkującym i hobbystom, zaznaczając limit 500 kontaktów.7
  • Prowadzisz sklep: Marketer kosztuje w zestawieniu 239 zł miesięcznie przy 1 000 kontaktów. Jest skierowany do firm potrzebujących automatyzacji, segmentacji, lejków i funkcji e-commerce.5,14
  • Sprzedajesz wiedzę: Creator kosztuje w zestawieniu 274 zł miesięcznie przy 1 000 kontaktów. Odpowiada zastosowaniom twórców, edukatorów i sprzedawców kursów, webinarów oraz płatnych treści.5
  • Rozwijasz sprzedaż B2B lub większy zespół: platforma wspiera nurturing, scoring i follow-up po pobraniu materiału lub zapisie na demo.5,23 MAX opisano jako ofertę dla średnich i dużych firm potrzebujących dedykowanego wsparcia. Enterprise jest skierowany do organizacji z rozbudowaną bazą i potrzebami integracyjnymi; tabela planów nie podaje liczbowego limitu jego użytkowników.11,14,28

Poszukaj gdzie indziej, jeśli

  • Szukasz firm do cold mailingu: formularze i landing pages GetResponse służą budowaniu własnej listy. Platforma nie dostarcza gotowych leadów ani mechanizmów warmupu skrzynek. Źródło wskazuje OutreachPilot do wyszukiwania firm i cold mailingu B2B.20
  • Masz sklep z bazą poniżej 500 kontaktów bez planów automatyzacji albo potrzebujesz rozbudowanego LMS: źródło uznaje oba przypadki za niedopasowane do oferty.5
  • Wymagasz bardzo szczegółowej analityki: recenzent zgłasza też zastrzeżenia wobec zastosowań w największych firmach i agencjach opierających działalność na e-mail marketingu. To jego ocena, nie ograniczenie wynikające z cennika.7

Alternatywy dla GetResponse

GetResponse warto porównywać z narzędziem do tego samego zadania: newslettera, rozbudowanych automatyzacji, webinarów, kursów lub cold mailingu B2B. Dostarczone porównanie podaje stawki OutreachPilot od 0 zł w planie Free do 799 zł miesięcznie w planie Agencja. To alternatywa do pozyskiwania leadów i cold mailingu, nie odpowiednik komunikacji z własną listą subskrybentów.20

AlternatywaWartość lub zakresKiedy ma znaczenie
OutreachPilot Free0 zł; 10 wiadomości łącznieCold mailing B2B; bez karty.
OutreachPilot Starter99 zł miesięczniePłatny plan do pozyskiwania leadów B2B.
OutreachPilot Pro199 zł miesięcznie14 dni testowania bez karty, potem przejście na Free.
OutreachPilot Business399 zł miesięczniePlan do cold mailingu B2B.
OutreachPilot Agencja799 zł miesięczniePlan do cold mailingu B2B.
MailerLite, Sender, Ecomail3 wymienione narzędziaMailerLite i Sender wskazano jako prostsze narzędzia mailingowe, a Ecomail jako alternatywę. MailerLite występuje także w porównaniu kreatorów e-maili.
ActiveCampaign, HubSpot, ConvertKit3 wymienione narzędziaActiveCampaign i HubSpot porównano jako bardziej rozbudowane systemy. ConvertKit pojawia się przy rozliczaniu kontaktów.
Zoom, ClickMeeting, WebinarJam, Teachable, Kajabi3 narzędzia webinarowe i 2 platformy kursoweOsobne webinary lub bardziej rozbudowane funkcje LMS, czyli zarządzania nauką online.

Dane w tabeli: 5,8,20,23,29

  • Do newslettera: MailerLite i Sender występują w porównaniu prostszych narzędzi mailingowych. Ecomail również wymieniono wśród alternatyw.5
  • Do osobnych webinarów lub kursów: Zoom, ClickMeeting i WebinarJam to narzędzia webinarowe. Teachable i Kajabi są platformami z bardziej rozbudowanymi funkcjami LMS.5
  • Do cold mailingu B2B: OutreachPilot podaje zależny od planu dzienny limit 100–2 000 e-maili. Dla nowych skrzynek opisuje też 28 dni stopniowego zwiększania limitu. Wymienia audyt SPF, DKIM i DMARC, weryfikację adresów oraz mechanizm wypisu; ocenę podstawy kontaktu pozostawia nadawcy.20

Najczęstsze pytania o GetResponse

What is GetResponse used for?

GetResponse służy do kampanii e-mailowych i automatyzowania komunikacji z własną listą odbiorców. Łączy pozyskiwanie kontaktów, wysyłkę wiadomości i działania sprzedażowe w 1 platformie.5 Dostęp do poszczególnych narzędzi zależy od planu.

Is GetResponse a CRM?

Nie, GetResponse nie jest pełnoprawnym systemem CRM. Nie zastępuje też pełnoprawnego LMS-u z zaawansowanymi testami, certyfikatami i ścieżkami nauki.5
Firma potrzebująca systemu do zarządzania sprzedażą powinna odróżnić funkcje CRM od automatyzacji komunikacji. Plan Marketer obejmuje 5 użytkowników.11

Źródła

  1. ↑Automatyzacja, landing page’e i platforma do email marketingu https://www.getresponse.pl/
  2. ↑GetResponse – About https://www.getresponse.com/about
  3. ↑GetResponse: cennik, opinie, alternatywy | czy warto? https://futari.pl/program/getresponse
  4. ↑GetResponse – Pricing and Service Plans https://www.getresponse.com/pricing?version=start
  5. ↑GetResponse cennik – ile realnie zapłacisz w 2026 roku? https://programydomailingu.pl/getresponse-cennik/
  6. ↑Cennik i plany GetResponse – analiza w 2025 https://landingi.com/pl/getresponse/cennik/
  7. ↑Recenzja GetResponse (2026): Funkcje, ceny i opinie. Warto? https://jakwybrachosting.pl/recenzja-getresponse/
  8. ↑Recenzja GetResponse – moja szczera opinia po 3 latach… https://mailgrow.pl/getresponse/
  9. ↑Recenzja GetResponse – dlaczego (nie) polecam? https://programydomailingu.pl/recenzja-getresponse/
  10. ↑Źródła: recenzja Mailgrow; GetResponse, „Ponad 100 profesjonalnych szablonów stron internetowych” oraz centrum pomocy dotyczące testów A/B https://www.getresponse.pl/funkcjonalnosci/kreator-stron-www/szablony
  11. ↑Cennik i plany obsługi | GetResponse https://www.getresponse.pl/pricing
  12. ↑GetResponse, cennik https://www.getresponse.com/pricing
  13. ↑GetResponse, „Can I try GetResponse before I buy?” https://www.getresponse.com/help/can-i-try-getresponse-before-i-buy.html
  14. ↑GetResponse cennik – ile kosztuje? Realne koszty w 2026 roku https://mailgrow.pl/getresponse-cennik/
  15. ↑Email marketing w branży e‑commerce. https://www.getresponse.pl/baza-wiedzy/raporty/email-marketing-w-ecommerce
  16. ↑Źródła: GetResponse MAX, „Software Integrations”; starszy opis FUTARI dotyczący GetResponse https://www.getresponse.com/max/integrations
  17. ↑What is your honest review on GetResponse in 2022? https://www.quora.com/What-is-your-honest-review-on-GetResponse-in-2022
  18. ↑Submission Technology – case study | GetResponse https://www.getresponse.pl/klienci/submissiontechnology
  19. ↑GetResponse – How to integrate Shopify and GetResponse? https://www.getresponse.com/help/how-can-i-integrate-shopify-and-getresponse.html
  20. ↑GetResponse: cennik 2026 i alternatywa do cold mailingu | OutreachPilot https://outreachpilot.pl/alternatywa/getresponse
  21. ↑Dlaczego GetResponse? | Wybierz najlepszą platformę marketingową https://www.getresponse.pl/email-marketing/o-getresponse/dlaczego-getresponse
  22. ↑GetResponse – Dedicated Customer Support https://www.getresponse.com/features/support
  23. ↑Opinie o GetResponse – czy warto wybrać do newslettera i automatyzacji? https://jakinewsletter.pl/blog/opinie-o-getresponse/
  24. ↑GetResponse – Pricing and Service Plans https://www.getresponse.com/pricing?creators=&default=
  25. ↑GetResponse została oceniona „Dobra” z 4,2 / 5 na portalu Trustpilot https://pl.trustpilot.com/review/getresponse.com
  26. ↑Lista podwykonawców https://www.getresponse.pl/informacje-prawne/max-umowa-powierzenia-lista-podwykonawcow
  27. ↑Zgoda na otrzymywanie emaili https://www.getresponse.pl/blog/zgoda-na-otrzymywanie-emaili-czy-subskrybent-udziela-jej-raz-na-zawsze
  28. ↑Statystyki kampanii email marketingowych | GetResponse https://www.getresponse.pl/funkcjonalnosci/email-marketing/email-analiza
  29. ↑Jak rozwiązać problem unikalnych adresów e-mail w Getresponse i płacić mniej? – Smart ideas https://smartideas.pl/jak-rozwiazac-problem-unikalnych-adresow-e-mail-w-getresponse-i-placic-mniej/
  30. ↑GetResponse — informacja producenta (stan na 12.10.2026) https://www.getresponse.pl/email-marketing/o-getresponse/aktualnosci

Jesteś producentem albo widzisz nieaktualną informację? Zgłoś poprawkę — odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych.