Spis treści 18 sekcji

Program do mailingu pomaga przygotować i wysłać kampanię e-mailową, a potem sprawdzić jej wyniki.1
W rankingu porównujemy segmentację odbiorców, automatyzację, raporty otwarć i kliknięć oraz połączenia z CRM i platformami e-commerce.1 Bierzemy pod uwagę także ceny, limity wysyłki i dostępność polskiej wersji. Według raportu MailerLite mediana wskaźnika otwarć kampanii e-mailowych w 2025 roku wyniosła 43,46%2.

Porównanie programów do mailingu i newslettera – tabela i kryteria rankingu

GetResponse, MailerLite, Brevo, Mailchimp, SARE, ActiveCampaign, Ecomail, MessageFlow, SendPulse, Mailjet, Moosend i Kit różnią się limitami, kosztami oraz zakresem funkcji newsletterowych. Tabela rozdziela warunki planów, deklaracje dostawców i wyniki opisanych przez nich klientów. To różne miary, których nie warto stawiać na równi. Darmowy plan Mailjet pozwala wysłać do 6000 e-maili miesięcznie, z dodatkowym limitem 200 dziennie3.

ProgramOpublikowane liczby i ich znaczenie
1. GetResponseW opisanym przykładzie sprzedaż wyniosła 158 000 zł po wysłaniu 10 e-maili. Limity nagrań to 3 h i 20 h, a nie limity wysyłki.
2. MailerLiteComfort kosztuje 49,50 zł miesięcznie, a Power 161,10 zł miesięcznie. Wszystkie funkcje można wypróbować przez 14 dni bez karty płatniczej.
3. BrevoWśród przykładów klientów są 47% ponownych wizyt w Buffalo Grill i 40% wzrostu przychodów Suntransfers.
4. MailchimpOferta obejmuje 14-dniowy okres próbny albo 15% rabatu od 10 000 kontaktów. Dostawca podaje też oszczędność do 42% przy przejściu z Klaviyo.
5. SAREDostawca podaje cenę od 55,25 zł miesięcznie. Test trwa 30 dni i obejmuje 2500 e-maili do 500 odbiorców.
6. ActiveCampaignDostawca deklaruje 17% wyższy współczynnik kliknięć. Cytowany klient mówi o 20% wzrostu zaangażowania w ciągu 6 miesięcy.
7. EcomailOpisana marka osiągnęła 325% wzrostu sprzedaży. Okres próbny trwa 14 dni.
8. MessageFlowDostawca deklaruje około 99% skuteczności doręczeń. Oferta dla nowych klientów dotyczy pierwszych 6 miesięcy.
9. SendPulseRabat wynosi 20% przy rozliczeniu rocznym lub 10% przy rozliczeniu za 6 miesięcy. Przestrzeń na obrazy w e-mailach: 250 MB, 1 GB, 2 GB albo 5 GB.
10. MailjetDostawca podaje SLA 99,99% dla centrów danych w UE. Przy rozliczeniu rocznym przysługuje 10% rabatu.
11. MoosendPłatność dwa razy w roku daje 15% oszczędności, a płatność roczna – 20%.
12. KitDostawca porównuje 40% średniego wskaźnika dostarczenia e-maili z deklarowanym wskaźnikiem Kit wynoszącym 99,8%.

Dane w tabeli: 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18

Limit wysyłek określa, ile kampanii można obsłużyć, a cena planu wpływa na koszt utrzymania listy. W tabeli SARE jako jedyny podaje razem liczbę odbiorców, wiadomości i długość testu. Dane o sprzedaży czy zaangażowaniu u innych dostawców opisują przykłady klientów, nie warunki abonamentu. Konto testowe SARE pozwala wysłać do 2500 e-maili; to limit planu, a nie wynik kampanii19.

Osobno oceń edytor wiadomości, automatyzację wysyłek, segmentację, uwierzytelnianie domeny, integracje oraz polską wersję interfejsu i wsparcia. Wskaźnika doręczeń deklarowanego przez MessageFlow nie należy porównywać z SLA centrów danych Mailjet. Pierwszy odnosi się do wiadomości, drugi do dostępności infrastruktury. SLA Mailjet gwarantuje dostępność usług na poziomie 99,99% w miesięcznym okresie rozliczeniowym, z wyłączeniem konserwacji; nie mierzy doręczeń20.

Werdykt: wstępny wybór oprzyj na mierzalnych warunkach planu. Wyniki klientów i deklaracje dostawców oceniaj osobno. Brevo Starter zaczyna się od 9 USD miesięcznie przy limicie 5000 e-maili miesięcznie21.

1

GetResponse

4,5/5

W skrócie

  • Przy 1000 kontaktów GetResponse Starter kosztuje 16 EUR miesięcznie przy płatności miesięcznej lub 13,12 EUR miesięcznie przy rocznej.
  • Materiały producenta opisują 72% wzrostu obrotów przypisanego precyzyjnemu targetowaniu i automatyzacji.
  • Podają również 51 000 zł z jednej kampanii korzystającej z zaawansowanych automatyzacji.
  • W innym przykładzie mowa o prawie 70 tys. zł w 2 dni z jednego e-maila i 108 tys. zł z kolejnej kampanii.
GetResponse

GetResponse sprawdzi się w firmie, która chce połączyć newsletter z pozyskiwaniem kontaktów i automatyzacją kampanii. Producent przedstawia plany od Starter po Enterprise i deklaruje ponad 150 integracji.4 Plan warto dobrać do potrzebnych funkcji, nie do wyników sprzedaży przytoczonych w przykładach klientów22.

GetResponse: funkcje potwierdzone u producenta

GetResponse udostępnia formularze, pop-upy, banery i paski służące do pozyskiwania odbiorców.4 Wśród funkcji producent wymienia też rekomendacje produktowe AI do personalizacji zakupów i kampanii e-mailowych.4 Starter obejmuje budowanie listy kontaktów oraz e-mail marketing oparty na AI.5 Przy 1000 kontaktów GetResponse Starter kosztuje 16 EUR miesięcznie przy płatności miesięcznej lub 13,12 EUR miesięcznie przy rocznej23.

Materiały producenta opisują 72% wzrostu obrotów przypisanego precyzyjnemu targetowaniu i automatyzacji. Podają również 51 000 zł z jednej kampanii korzystającej z zaawansowanych automatyzacji.4 W innym przykładzie mowa o prawie 70 tys. zł w 2 dni z jednego e-maila i 108 tys. zł z kolejnej kampanii.4 To wyniki określonych kampanii, nie obietnica skuteczności dla każdego użytkownika.

GetResponse: plany, limity kontaktów i ceny

GetResponse podaje miesięczne stawki przy rozliczeniu rocznym: 13,12 € za Starter, 44,28 € za Marketer i 50,84 € za Creator. Cenę Enterprise ustala indywidualnie.5

PlanCena miesięczna przy rozliczeniu rocznym
Starter13,12 €
Marketer44,28 €
Creator50,84 €
EnterpriseIndywidualna wycena

Dane w tabeli: 5

Producent wskazuje oszczędności przy opłacie rocznej: do 35 €, do 117 € i do 134 €. Przytoczone warunki nie przypisują tych kwot do konkretnych wierszy tabeli.5 Darmowe konto daje dostęp do funkcji premium przez pierwsze 14 dni, z ograniczeniami dotyczącymi webinarów, wiadomości, stron docelowych, automatyzacji marketingu i czatów.5 Producent opisuje również 14-dniowy okres wypróbowania funkcji premium.24

GetResponse: dla jakiej firmy ma sens?

GetResponse pasuje do firmy, która oprócz newslettera zbiera kontakty przez formularze i automatyzuje kampanie. Deklaracja o ponad 350 000 firm i przedsiębiorców korzystających z platformy mówi o skali jej użytkowania. Nie przesądza jednak o dopasowaniu do konkretnej firmy.4 Przy prostym newsletterze porównaj zakres funkcji planów Starter, Marketer i Creator z własnym sposobem pracy22.

GetResponse łączy pozyskiwanie kontaktów, kampanie i automatyzację. O przydatności przesądzą ograniczenia darmowego konta oraz zakres wybranego planu.

2

MailerLite

4,7/5

W skrócie

  • W MailerLite można wypróbować wszystkie funkcje przez 14 dni bez karty płatniczej.
  • Cennik wskazuje miesięczne poziomy wysyłki: 2500 e-maili, 5000 e-maili oraz nielimitowaną liczbę e-maili.
  • MailerLite podaje ceny miesięczne: Comfort: 49,50 zł oraz Power: 161,10 zł. W cenniku są też dwie kwoty roczne dla listy do 500 odbiorców i jedna dla listy do 50 000 odbiorców.
  • W darmowym planie MailerLite można wysłać do 2500 e-maili miesięcznie, niezależnie od obowiązującego limitu odbiorców.
MailerLite

MailerLite oferuje warianty różniące się ceną, limitem odbiorców i miesięczną liczbą wysyłanych wiadomości. Te wartości warto zestawić razem. Dzięki temu koszt utrzymania listy nie pomyli się z dopuszczalną skalą wysyłki.

MailerLite: funkcje potwierdzone u producenta

W MailerLite można wypróbować wszystkie funkcje przez 14 dni bez karty płatniczej.6 Cennik wskazuje miesięczne poziomy wysyłki: 2500 e-maili, 5000 e-maili oraz nielimitowaną liczbę e-maili.6 Informacje o plikach cookie i analityce na stronie dostawcy dotyczą jego witryny. Nie opisują funkcji edytora ani automatyzacji dostępnych klientowi.25

MailerLite: plany, limity kontaktów i ceny

MailerLite podaje ceny miesięczne: Comfort: 49,50 zł oraz Power: 161,10 zł.6 W cenniku są też dwie kwoty roczne dla listy do 500 odbiorców i jedna dla listy do 50 000 odbiorców.6 Zestawienie poniżej pokazuje te warianty osobno.

Wariant podany w cennikuCena rocznaLimit odbiorców
Wariant dla mniejszej listy594,00 zł500
Wariant dla mniejszej listy1933,20 zł500
Wariant dla większej listy15 217,20 zł50 000

Dane w tabeli: 6

Przy wyborze planu liczą się jednocześnie odbiorcy i wysyłane wiadomości. Lista może mieścić się w progu kontaktów, a mimo to potrzebować wyższego limitu e-maili. W darmowym planie MailerLite można wysłać do 2500 e-maili miesięcznie, niezależnie od obowiązującego limitu odbiorców6.

MailerLite: dla jakiej firmy ma sens?

MailerLite warto rozważyć, gdy koszt newslettera ma odpowiadać wielkości listy i częstotliwości kampanii. Dla listy do 500 odbiorców cennik pokazuje dwa koszty roczne. Sam próg kontaktów nie wystarczy więc do wyboru wariantu.6 Przy większej skali uwzględnij także miesięczny limit wiadomości, nie tylko cenę abonamentu.

MailerLite oceniaj łącznie przez koszt, liczbę odbiorców i limit wysyłki. Darmowy plan dopuszcza maksymalnie 250 aktywnych odbiorców6.

3

Brevo

4,5/5

W skrócie

  • Brevo ma bezpłatny plan niewymagający podania karty płatniczej i oferuje 10% rabatu przy rozliczeniu rocznym.
  • Producent opisuje 47% ponownych wizyt w Buffalo Grill oraz 40% wzrostu przychodów Suntransfers.
Brevo

Brevo łączy e-mail marketing z narzędziami sprzedażowymi, więc może odpowiadać firmie komunikującej się w kilku kanałach. Dostawca deklaruje ponad 600 000 klientów na świecie.7 Przy wyborze oddziel funkcje platformy od deklarowanego wskaźnika doręczeń. Wyniki poszczególnych klientów również oceniaj osobno.

Brevo: funkcje potwierdzone u producenta

Brevo udostępnia strony docelowe kampanii, funkcje e-commerce i zarządzanie wieloma markami z konta głównego.26 W ofercie e-commerce producent wymienia rekomendacje AI, powiadomienia o ponownej dostępności produktu oraz kupony.26 Deklaruje także 99% wskaźnik doręczeń. To deklaracja dostawcy, nie wynik testu każdej kampanii.27

  • Strony docelowe – samodzielne strony kampanii, które można tworzyć bez programisty.26
  • Obsługa wielu marek – zarządzanie jednostkami biznesowymi z konta głównego.26
  • Wsparcie – w ofercie producent wymienia pomoc e-mailową i współpracę ze specjalistą od dostarczalności.26

Brevo: plany, limity kontaktów i ceny

Brevo ma bezpłatny plan niewymagający podania karty płatniczej i oferuje 10% rabatu przy rozliczeniu rocznym.26 Subskrypcja miesięczna trwa 30 dni. Dostawca wskazuje płatność kartą przez Adyen albo przez PayPal.27 Rabat i okres rozliczenia opisują płatność, a nie liczbę kontaktów czy wiadomości.

Brevo: dla jakiej firmy ma sens?

Brevo warto rozważyć, jeśli firma chce połączyć kampanie e-mailowe ze sprzedażą i e-commerce. Producent opisuje 47% ponownych wizyt w Buffalo Grill oraz 40% wzrostu przychodów Suntransfers.7 To wyniki konkretnych klientów. Nie są prognozą dla nowej listy mailingowej.

Brevo może pasować do komunikacji wielokanałowej, lecz plan wybieraj według warunków abonamentu, nie cudzych wyników. W darmowym planie można wysłać do 300 e-maili dziennie28.

Zapytaj o ofertę BrevoOpinia: Brevo Bezpłatnie i bez zobowiązań
4

Mailchimp

4,6/5

W skrócie

  • Mailchimp oferuje ponad 250 szablonów e-mail dla różnych branż i okresów w roku.
  • Według dostawcy użytkownicy łączący e-mail i SMS osiągali do 97% wyższy współczynnik kliknięć.
  • Dostawca reklamuje również oszczędność do 42% przy przeniesieniu z Klaviyo do Mailchimp.
  • Producent podaje 11 milionów firm korzystających z platformy.
Mailchimp

Mailchimp może odpowiadać firmie, która korzysta z gotowych szablonów i chce łączyć e-mail marketing z SMS. Przy ocenie liczą się wielkość listy kontaktów oraz potrzebne kanały. Równie ważne są warunki konkretnego planu.

Mailchimp: funkcje potwierdzone u producenta

Mailchimp oferuje ponad 250 szablonów e-mail dla różnych branż i okresów w roku.8 Według dostawcy użytkownicy łączący e-mail i SMS osiągali do 97% wyższy współczynnik kliknięć. To przytoczony wynik, nie gwarancja dla każdej kampanii.8 Producent wskazuje też do 30-krotnego zwrotu z inwestycji u klientów, którzy połączyli sklepy z Mailchimp.8,29

Mailchimp: plany, limity kontaktów i ceny

Informuje też o zachowaniu rabatu po przejściu na Premium lub Essentials.8 Można zrezygnować albo przejść na plan Free.8

Dostawca reklamuje również oszczędność do 42% przy przeniesieniu z Klaviyo do Mailchimp.8 To porównanie cen Klaviyo Email i Mailchimp Standard przy 100 000 aktywnych profilów lub kontaktów. Opiera się na warunkach podanych przez Mailchimp, więc nie oznacza stałej obniżki ceny każdego planu30.

Mailchimp: dla jakiej firmy ma sens?

Mailchimp pasuje do firmy korzystającej z szablonów i rozważającej wspólną obsługę e-maili oraz SMS-ów. Producent podaje 11 milionów firm korzystających z platformy. Skala użytkowania nie mówi jednak, ile firma zapłaci za własną listę.8 Sprawdź zwłaszcza warunki rabatu zależnego od liczby kontaktów i koszt po promocji. Darmowy plan Mailchimp obejmuje do 500 wysyłek e-maili miesięcznie31.

Mailchimp oceniaj według potrzebnych kanałów i kosztu po zakończeniu rabatu, nie wyników innych użytkowników. Essentials dla maksymalnie 500 kontaktów kosztuje od 13 USD miesięcznie32.

5

SARE

3,7/5

W skrócie

  • Bezpłatne konto testowe programu SARE działa przez 30 dni od założenia.
  • Cennik przewiduje 10% rabatu za płatność za 3 miesiące i 15% za płatność roczną.
  • Cennik uwzględnia płatność za 1 miesiąc jako alternatywę dla dłuższych okresów.
SARE

SARE może pasować do firmy, która oprócz newslettera prowadzi wysyłki automatyczne i cykliczne. Producent oferuje też usługę wdrożenia marketing automation, obejmującą analizę procesów i raport końcowy. Nie należy mylić tej usługi z funkcjami planu mailingowego.9 Bezpłatne konto testowe programu SARE działa przez 30 dni od założenia19.

SARE: funkcje potwierdzone u producenta

SARE obsługuje 3 wymienione rodzaje wysyłek: transakcyjne, cykliczne i automatyczne.9 Cennik wskazuje kreator formularzy z limitem 1 widgetu lub 1 pop-upu.19 Producent opisuje ponadto szczegółowe raporty, analizę i rekomendacje dotyczące optymalizacji działań.9 Miesięczny limit konta testowego wynosi 2500 e-maili33.

Wysyłka transakcyjna wiąże się ze zdarzeniem, takim jak zamówienie. Cykliczna służy powtarzanym kampaniom, a automatyczną uruchamiają ustalone reguły. Limit kreatora formularzy ma znaczenie, jeśli firma zbiera kontakty przez więcej niż jeden element na stronie.

SARE: plany, limity kontaktów i ceny

SARE podaje stawki miesięczne w PLN i osobne kwoty w USD.9,19 Przytoczone stawki nie wskazują jednoznacznie nazw planów. Dlatego tabela nie przypisuje im także limitów kontaktów.

Stawka podana przez producentaOkres
od 55,25 PLNmiesięcznie
od 211,65 PLNmiesięcznie
od 245,65 PLNmiesięcznie
119,03 USDmiesięcznie
193,28 USDmiesięcznie

Dane w tabeli: 9,19

Konto testowe pozwala wysłać 2500 e-maili do 500 odbiorców przez 30 dni. Po tym czasie dostęp zostaje zablokowany.9,19 Cennik przewiduje 10% rabatu za płatność za 3 miesiące i 15% za płatność roczną.19 Parametry dostępu zespołowego obejmują warianty dla 3 lub 5 użytkowników z różnymi uprawnieniami.9

SARE: dla jakiej firmy ma sens?

SARE może odpowiadać zespołowi, który prowadzi różne wysyłki i rozdziela uprawnienia między użytkowników. Cennik uwzględnia płatność za 1 miesiąc jako alternatywę dla dłuższych okresów.19 Osobną decyzją jest wybór między planem mailingowym a usługą wdrożeniową. Zależy ona od tego, czy firma prowadzi kampanie samodzielnie, czy zleca analizę procesów i przygotowanie wdrożenia.

SARE oferuje program do wysyłek i usługi wdrożeniowe. Limit konta testowego oraz warunki danej stawki oceniaj oddzielnie.

Zapytaj o ofertę SAREOpinia: SARE Bezpłatnie i bez zobowiązań
6

ActiveCampaign

W skrócie

  • Deklaruje ograniczenie rutynowej pracy marketingowej o 13 godzin tygodniowo oraz przygotowanie pierwszej kampanii 8 razy szybciej.
  • Deklaruje także pełny zwrot pieniędzy, jeśli klient nie będzie zadowolony po 30 dniach.
  • Producent deklaruje 17% wyższy współczynnik kliknięć.
  • Cytowany klient opisuje natomiast 20% wzrostu zaangażowania w ciągu 6 miesięcy.
ActiveCampaign

ActiveCampaign może pasować do firmy łączącej kampanie e-mailowe z automatyzacją i narzędziami sprzedaży. Producent deklaruje integracje z ponad 1000 narzędzi marketingowych.34 Przy wyborze oddziel funkcje platformy od deklarowanych oszczędności czasu. Wyniki kampanii również wymagają osobnej oceny.

ActiveCampaign: funkcje potwierdzone u producenta

Funkcja External Intelligence w ActiveCampaign śledzi sygnały spoza konta, między innymi zmiany na stronach i działania konkurencji.10 Producent wymienia 2 dodatki do CRM: Pipelines i sales engagement.34 Deklaruje ograniczenie rutynowej pracy marketingowej o 13 godzin tygodniowo oraz przygotowanie pierwszej kampanii 8 razy szybciej. To twierdzenia producenta dotyczące autonomicznego marketingu, a nie wyniki testu tego rankingu.10,34

ActiveCampaign: plany, limity kontaktów i ceny

ActiveCampaign wiąże dobór planu z wielkością listy, a dodatki CRM oferuje poza podstawowym zakresem platformy.34 Producent proponuje 30-minutową prezentację dopasowaną do kampanii i celów firmy.34 Deklaruje także pełny zwrot pieniędzy, jeśli klient nie będzie zadowolony po 30 dniach.34 Ani prezentacja, ani warunek zwrotu nie określają ceny abonamentu czy limitu wysyłek.

ActiveCampaign: dla jakiej firmy ma sens?

ActiveCampaign odpowiada firmie planującej automatyzacje i integracje, nie tylko pojedynczy newsletter. Producent deklaruje 17% wyższy współczynnik kliknięć. Cytowany klient opisuje natomiast 20% wzrostu zaangażowania w ciągu 6 miesięcy.10 Żadna z tych wartości nie jest prognozą dla nowej kampanii. Producent przywołuje też wyróżnienie EmailToolTester za 2025 rok, które nie określa kosztu ani zakresu planu.35

ActiveCampaign wybieraj ze względu na potrzebne automatyzacje i integracje, nie obietnicę powtórzenia cudzych wyników.

7

Ecomail

W skrócie

  • W przytoczonym cenniku widnieją kwoty 42 zł i 80 zł przy płatności miesięcznej.
  • W części dotyczącej SMS pojawia się 100,00 zł; ta pozycja sama w sobie nie oznacza ceny jednej wiadomości.
  • Producent opisuje 325% wzrostu sprzedaży w materiałach o sukcesach marek.
  • Przytacza też niemal 40 000% ROI Srebrnej Mennicy oraz 4349% ROI w ciągu 3 miesięcy sklepu JB Sport.
Ecomail

Ecomail może odpowiadać sklepowi internetowemu, który wykorzystuje dane zakupowe w kampaniach e-mailowych. Producent opisuje automatyzację dla e-sklepów oraz połączenia z danymi sklepu i CRM.11,12 Warunki planu trzeba oceniać osobno. Wyniki sprzedaży przytoczone przez dostawcę dotyczą opisanych marek.

Ecomail: funkcje potwierdzone u producenta

Ecomail umożliwia targetowanie kampanii na podstawie danych ze sklepu, CRM lub innego narzędzia. Dane można przekazywać przez wtyczki albo API.11 Producent wymienia automatyzację dla e-sklepów oraz kredyty AI, które można dokupić do każdego planu.12 Zasady przetwarzania danych osobowych użytkowników opisuje w osobnym dokumencie.12

Ecomail: plany, limity kontaktów i ceny

Ecomail oferuje 14 dni bezpłatnego korzystania.12 W przytoczonym cenniku widnieją kwoty 42 zł i 80 zł przy płatności miesięcznej. Fragmenty te nie przypisują kwot do nazw planów ani progów kontaktów.12 W części dotyczącej SMS pojawia się 100,00 zł; ta pozycja sama w sobie nie oznacza ceny jednej wiadomości.12

Ecomail: dla jakiej firmy ma sens?

Ecomail pasuje do firmy, która chce zasilać kampanie danymi ze sklepu i stosować automatyzację e-commerce. Producent opisuje 325% wzrostu sprzedaży w materiałach o sukcesach marek.11 Przytacza też niemal 40 000% ROI Srebrnej Mennicy oraz 4349% ROI w ciągu 3 miesięcy sklepu JB Sport.11 Są to wyniki wskazanych przykładów, nie rezultat obiecany każdemu użytkownikowi.

Ecomail oceniaj według przydatności integracji i automatyzacji dla własnego sklepu. Wyniki innych kampanii nie zastąpią tej oceny.

Zapytaj o ofertę EcomailBezpłatnie i bez zobowiązań
8

MessageFlow

W skrócie

  • Producent deklaruje około 99% wskaźnika doręczeń.
  • Dashboard zawiera KPI, trendy, raporty dla adresów IP i eksport CSV; retencja danych wynosi 90 dni.
  • Opcja MessageFlow przeznaczona do skalowania komunikacji ma minimalny abonament 2000 PLN miesięcznie.
  • Wskazuje też „pierwsze 6 miesięcy dla nowych klientów”.
MessageFlow

MessageFlow może pasować do firmy, która prowadzi kampanie e-mailowe, analizuje wyniki i korzysta także z SMS. Producent deklaruje około 99% wskaźnika doręczeń. Ta wartość odnosi się do deklaracji dotyczącej infrastruktury, nie gwarantuje wyniku konkretnej wysyłki.13,36

MessageFlow: funkcje potwierdzone u producenta

W panelu MessageFlow można przygotować kampanię, wybrać odbiorców, zaprojektować treść i przeanalizować wyniki.13 Raporty pokazują drogę od wysłania i dostarczenia przez otwarcie oraz kliknięcie aż do konwersji. Obejmują także domeny pocztowe, heatmapy kliknięć i logi wiadomości.13 Dashboard zawiera KPI, trendy, raporty dla adresów IP i eksport CSV; retencja danych wynosi 90 dni.14

Segments i Booster automatyzują reakcje na zachowanie odbiorców w czasie rzeczywistym.13 Można testować tematy, nadawców i kreacje na części listy, a potem automatycznie wysłać wybraną wersję pozostałym.13 Platforma obsługuje również SMS do osób, które nie otworzyły e-maila. Raporty udostępnia przez API, a statusy przekazuje przez webhooki.13

MessageFlow: plany, limity kontaktów i ceny

Opcja MessageFlow przeznaczona do skalowania komunikacji ma minimalny abonament 2000 PLN miesięcznie. Całą tę kwotę można wykorzystać na wysyłki.14 Cennik podaje też miesięczne opłaty za dodatkowe elementy.14

ElementOpłata miesięczna
Każdy adres IP129 PLN
Każdy użytkownik14 PLN
Każda nazwa nadawcy49 PLN

Dane w tabeli: 14

Cennik zawiera ponadto pozycję „liczba wiadomości: 0 PLN”. Wskazuje też „pierwsze 6 miesięcy dla nowych klientów”. Samego zapisu 0 PLN nie należy więc odczytywać jako ceny nielimitowanej wysyłki.14

MessageFlow: dla jakiej firmy ma sens?

MessageFlow odpowiada firmie potrzebującej wspólnego panelu do kampanii, raportów oraz e-maili i SMS-ów. Konto testowe pozwala przez 30 dni bezpłatnie wysłać 100 SMS-ów na polskie numery i 100 e-maili.14 Przy większej skali policz zarówno wysyłki, jak i potrzebne adresy IP. Do kosztu dochodzą też użytkownicy i nazwy nadawcy.

MessageFlow łączy kampanie z analizą doręczeń. Koszt zależy również od dodatkowych elementów rozliczenia.

Zapytaj o ofertę MessageFlowBezpłatnie i bez zobowiązań
9

SendPulse

4,5/5

W skrócie

  • SendPulse umożliwia płatność miesięczną, rozliczenie za 6 miesięcy z rabatem 10% albo roczne z rabatem 20%.
  • Producent przywołuje ROI e-mail marketingu sięgający 4400% jako ogólną cechę kanału.
SendPulse

SendPulse może odpowiadać firmie, która obok e-maili komunikuje się z klientami w innych kanałach. Producent opisuje wspólne środowisko do marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.37 Porównaj więc zakres używanych kanałów oraz warunki płatności. Uwzględnij także parametry przechowywania materiałów do wiadomości.

SendPulse: funkcje potwierdzone u producenta

SendPulse obsługuje personalizowane wiadomości i automatyczne ścieżki prowadzące do zakupu, także ponownego.37 Producent wymienia gotowe integracje oraz łączniki Make i n8n.37 Cennik podaje 4 poziomy przestrzeni na obrazy używane w e-mailach: 250 MB, 1 GB, 2 GB i 5 GB.15

Platforma obejmuje rozmowy i płatności w komunikatorach, między innymi na Instagramie, Facebooku i WhatsAppie.37 Producent opisuje obsługę rozmów 24/7, tłumaczenie wiadomości, rozpoznawanie głosu i automatyczne zbieranie danych.37 To szerszy zakres niż ten potrzebny do wysyłania samego newslettera.

SendPulse: plany, limity kontaktów i ceny

SendPulse umożliwia płatność miesięczną, rozliczenie za 6 miesięcy z rabatem 10% albo roczne z rabatem 20%.15 Rabat wiąże się z okresem płatności. Nie mówi, ilu kontaktów lub ilu wiadomości dotyczy plan.

Okres rozliczeniaRabat
6 miesięcy10%
Rok20%

Dane w tabeli: 15

SendPulse: dla jakiej firmy ma sens?

SendPulse pasuje do firmy łączącej e-mail marketing z rozmowami sprzedażowymi i automatycznymi ścieżkami kontaktu. Przy samym newsletterze komunikatory i obsługa rozmów mogą nie być potrzebne. Producent przywołuje ROI e-mail marketingu sięgający 4400% jako ogólną cechę kanału. Nie przedstawia tej wartości jako wyniku użytkowników SendPulse.38

SendPulse wybieraj pod kątem potrzebnych kanałów i automatyzacji, nie ogólnej statystyki zwrotu z e-mail marketingu.

10

Mailjet

4,4/5

W skrócie

  • Deklarowane 99,99% SLA odnosi się do centrów danych w UE.
  • Mailjet oferuje płatność miesięczną lub roczną z 10% rabatu.
Mailjet

Mailjet może zainteresować firmę, która porównuje infrastrukturę dostawców, walidację adresów i sposoby rozliczenia. Deklarowane 99,99% SLA odnosi się do centrów danych w UE. Nie oznacza odsetka e-maili, które trafią do skrzynek odbiorców.16

Mailjet: funkcje potwierdzone u producenta

Mailjet korzysta z infrastruktury z certyfikacjami ISO 27001 i SOC 2.16 Te informacje opisują infrastrukturę. Nie są wynikiem testu dostarczalności, czyli skuteczności docierania kampanii do odbiorców.

Mailjet: plany, limity kontaktów i ceny

Mailjet oferuje płatność miesięczną lub roczną z 10% rabatu.3 Plany oznaczone jako 100k+ obejmują 2000 walidacji adresów e-mail. Walidacja pozwala sprawdzić adresy przed użyciem ich do wysyłki.3 Wskazany próg dotyczy tych planów, a nie limitu kontaktów dla wszystkich użytkowników.

Mailjet: dla jakiej firmy ma sens?

Mailjet warto rozważyć, jeśli firma potrzebuje walidacji adresów i chce porównać płatność miesięczną z roczną. Deklarację 99,99% SLA traktuj jako parametr dostępności usługi. Nie jest gwarancją doręczenia newslettera.16 Sama infrastruktura nie rozstrzyga też, czy plan odpowiada wielkości listy i częstotliwości kampanii20.

W Mailjet osobno oceniaj warunki planu i infrastrukturę. SLA nie zastępuje wyniku dostarczalności.

Zapytaj o ofertę MailjetOpinia: Mailjet Bezpłatnie i bez zobowiązań
11

Moosend

W skrócie

  • Moosend pozwala płacić co miesiąc, dwa razy w roku z 15% rabatu albo raz w roku z 20% rabatu.
  • Plan Pro można wypróbować bezpłatnie przez 30 dni.
Moosend

Moosend może odpowiadać firmie, która tworzy newslettery z szablonów i stopniowo wprowadza automatyzację. Znaczenie ma wielkość listy kontaktów. Przy porównaniu wariantów uwzględnij również okres płatności.

Moosend: funkcje potwierdzone u producenta

Moosend udostępnia bibliotekę ponad 130 szablonów do dostosowania do celu kampanii i marki.17 Producent przedstawia platformę jako narzędzie do e-mail marketingu oraz automatyzacji. Ta ostatnia uruchamia działania według ustalonych reguł, zamiast wymagać wyłącznie ręcznej wysyłki.17

Moosend: plany, limity kontaktów i ceny

Moosend pozwala płacić co miesiąc, dwa razy w roku z 15% rabatu albo raz w roku z 20% rabatu.17 Plan Pro można wypróbować bezpłatnie przez 30 dni. Nie trzeba podawać karty płatniczej.39

Okres rozliczeniaRabat względem płatności miesięcznej
Co pół roku15%
Rocznie20%

Dane w tabeli: 17

Formularz doboru oferty wyróżnia listy: poniżej 500, 500–1000, 1001–2000, 2001–3000, 3001–5000, 5001–8000, 8001–10 000, 10 001–25 000, 25 001–50 000, 50 001–100 000, 100 000–250 000 oraz powyżej 250 000 kontaktów.39 To progi wielkości listy. Nie określają liczby wiadomości dostępnych do wysłania.

Moosend: dla jakiej firmy ma sens?

Moosend pasuje do firmy potrzebującej edytowalnych szablonów i automatyzacji kampanii. Przy liście 10 001–25 000 kontaktów porównaj koszt obecnego progu z kosztem po planowanym wzroście. Sam rabat za dłuższy okres płatności nie rozstrzyga wyboru.39 Okres próbny pozwala wcześniej ocenić pracę z szablonami.

Moosend oceniaj według progu kontaktów, potrzebnych funkcji i okresu płatności.

Zapytaj o ofertę MoosendOpinia: Moosend Bezpłatnie i bez zobowiązań
12

Kit

W skrócie

  • Producent wymienia ponad 100 integracji z aplikacjami, w tym narzędziami sprzedażowymi i platformami dla twórców.
  • W tym samym materiale podaje 40% jako średni wskaźnik doręczenia e-maili.
  • Kit udostępnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny bez karty płatniczej oraz bezpłatną migrację.

Kit może odpowiadać twórcy lub firmie łączącej newsletter ze sprzedażą treści i automatycznymi sekwencjami wiadomości. Producent opisuje automatyzacje działające 24/7 i prowadzące odbiorców przez kampanie.18 Przy wyborze liczą się edytor, integracje i raporty. Deklaracja dostarczalności nie gwarantuje wyniku własnej listy.

Kit: funkcje potwierdzone u producenta

Kit oferuje ponad 40 szablonów e-maili przygotowanych przez twórców oraz połączenia między innymi z Canva, Pinterest i Typeform.18 Producent wymienia ponad 100 integracji z aplikacjami, w tym narzędziami sprzedażowymi i platformami dla twórców.18 Raporty pokazują otwarcia, kliknięcia i sprzedaż przypisaną wiadomościom.18

Kit deklaruje 99,8% wskaźnika doręczeń.18 W tym samym materiale podaje 40% jako średni wskaźnik doręczenia e-maili. Nie jest to wynik kampanii prowadzonej w Kit. Nie pozwala też przewidzieć dostarczalności własnych wiadomości.18

Kit: plany, limity kontaktów i ceny

Kit udostępnia 14-dniowy bezpłatny okres próbny bez karty płatniczej oraz bezpłatną migrację.18 Podczas próby można ocenić pracę z kampaniami przed wyborem abonamentu. Migracja dotyczy przeniesienia do usługi. Nie określa ceny późniejszego planu.

Kit: dla jakiej firmy ma sens?

Kit pasuje do twórcy, który wiąże publikację newslettera z automatycznymi ścieżkami sprzedaży. Producent opisuje autora newslettera mającego ponad 800 tys. subskrybentów. To przykład wskazanej osoby, nie limit planu ani obietnica wzrostu listy.18 Przy okazjonalnych wysyłkach prostota przygotowania kampanii może mieć większe znaczenie niż szeroki zakres integracji.

Kit oceniaj pod kątem pracy z newsletterem, integracjami i sprzedażą. Przytoczone wskaźniki doręczeń nie rozstrzygają wyboru.

Zapytaj o ofertę KitBezpłatnie i bez zobowiązań

Metodologia i ograniczenia porównania

Ranking 12 programów do mailingu powstał na podstawie publicznych stron i cenników producentów. Nie przedstawia wyników własnych testów. Kolejność porządkuje oferty, ale nie wskazuje najlepszego programu dla każdej firmy.

  • Zakres kampanii – edytor, szablony, segmentacja i automatyzacje pozwalają ocenić dopasowanie do sposobu prowadzenia newslettera.
  • Warunki planu – cena, limity kontaktów i wysyłek oraz okres płatności określają koszt przy danej skali.
  • Warunki techniczne i organizacyjne – uwierzytelnianie domeny, integracje, polska wersja, wsparcie i dokumenty dotyczące RODO wpływają na wdrożenie.

Punktem wyjścia jest własna lista kontaktów i sposób prowadzenia kampanii. Deklaracje producentów o doręczeniach oraz opisane wyniki ich klientów nie pochodzą ze wspólnego testu porównawczego. Dlatego nie zastępują oceny warunków planu.

Najlepszy program mailingowy to ten, którego funkcje i warunki planu pasują do potrzeb konkretnej firmy.

Jak przetestować program do mailingu przed zakupem?

Przetestuj program na własnej ścieżce: od zapisu odbiorcy przez przygotowanie wiadomości i automatyzację po doręczenie oraz raport. Tak ocenisz edytor i pracę z listą. Sam opis funkcji nie pokaże, jak przebiega kampania.

  • Zaimportuj listę. Zachowaj przy kontaktach informacje o zgodach i podziel odbiorców według kryteriów używanych w kampaniach. Programy z automatyzacją mogą porządkować bazę według wybranych kryteriów; SendPulse umożliwia segmentację i weryfikację adresów e-mail.38,40
  • Przygotuj zapis. Utwórz formularz i przejdź ścieżkę double opt-in, czyli potwierdzenia zapisu przez odbiorcę. Sprawdź też, jakie dane trafiają na listę. Formularze Moosend zbierają informacje i preferencje subskrybentów, a platforma pozwala tworzyć strony docelowe z szablonów i łączyć aplikacje bez kodu.17 GetResponse oferuje formularze, pop-upy, rekomendacje produktowe AI, lejki sprzedażowe i powiadomienia web push.4
  • Zbuduj wiadomość. Przygotuj szablon, czytelne wezwanie do działania i link wypisu.41 W Mailjet sprawdź współedycję, bibliotekę szablonów, segmentację i test A/B. Platforma obsługuje też automatyzacje uruchamiane działaniem odbiorcy.16 GetResponse pozwala tworzyć e-maile promocyjne i automatyczne, dopasowane do etapu relacji z klientem; wykorzystuje AI do doboru treści i czasu wysyłki.4
  • Uruchom sekwencję powitalną. Moosend obsługuje kampanie automatyczne, wiadomości wyzwalane zdarzeniami i ścieżki komunikacji.17 Kit segmentuje subskrybentów według zainteresowań oraz automatyzuje powitanie, sprzedaż i podtrzymywanie relacji. Producent opisuje działanie sekwencji jako 24/7.18 GetResponse Starter daje własny workflow, natomiast nielimitowane workflow i odzyskiwanie porzuconych koszyków należą według producenta do planu Marketer.42
  • Odtwórz zdarzenie zakupowe. W sklepie WooCommerce uwzględnij potwierdzenie zakupu, zmianę statusu zamówienia, porzucony koszyk i remarketing. Takie wiadomości mogą automatyzować wtyczki mailingowe.43 ActiveCampaign łączy e-mail marketing z automatyzacją, segmentacją oraz CRM i e-commerce. W scenariuszach oferuje warunki if/then, testy A/B i dobór godziny wysyłki do odbiorcy.34,44 Brevo udostępnia automatyzacje wieloetapowe, testy A/B, mapy kliknięć i optymalizację czasu wysyłki opartą na AI.26
  • Przetestuj kanały i obsługę. SARE obsługuje e-mail, SMS i RCS, w tym wysyłki transakcyjne, cykliczne i automatyczne.9 Brevo łączy mailing z SMS, WhatsAppem i prostym CRM. Według zestawienia MailGrow nie ma polskojęzycznego interfejsu.44 Przy ocenie wsparcia Moosend uwzględnij dostępność czatu 24/5.17
  • Sprawdź doręczenie i raport. Skonfiguruj SPF, DKIM i DMARC, wyślij próbkę na różne skrzynki i sprawdź folder spamu. MessageFlow pozwala testować temat, nadawcę i kreację, a następnie wysłać wybraną wersję do reszty odbiorców.13 Porównaj otwarcia i kliknięcia z heatmapami, raportami domen oraz logami pojedynczych wiadomości w MessageFlow.13

Jeśli scenariusz obejmuje SMS, licz koszt tego kanału osobno. Ecomail podaje ceny poniższych pakietów wiadomości.12 Zestaw je z kosztem newslettera dopiero przy ocenie całej komunikacji.

Pakiet SMSCena pakietu
5000 SMS-ów500,00 zł
25 000 SMS-ów2500,00 zł
100 000 SMS-ów10 000,00 zł

Dane w tabeli: 12

Wynik testu ma odpowiedzieć na konkretne pytanie. Czy wybrany plan obsłuży rzeczywistą ścieżkę zapisu, kampanii i analizy wyników?

Jak porównać ceny programów do mailingu?

Ceny programów do mailingu porównuj przy tej samej liczbie kontaktów, liczbie wysyłek i potrzebnych funkcjach. Do kosztu dodaj używane kanały, stanowiska oraz integracje. Kwoty zestawiaj w jednej walucie, przy tych samych zasadach VAT i okresu rozliczenia.

  • Ustal skalę kampanii. Zapisz obecną i planowaną wielkość listy oraz częstotliwość wysyłek. Następnie policz koszt po wzroście bazy. Dobór odbiorców, treści, grafiki i terminu podporządkuj celowi kampanii; poradnik dotyczący mailingu zaleca temat o długości najwyżej 50 znaków.40
  • Rozdziel koszt kontaktów od kosztu wysyłek. W modelu opartym na wielkości listy uwzględnij wzrost liczby odbiorców. Przy rozliczeniu za wiadomości policz częstotliwość kampanii. SMS dolicz osobno: cena jednostkowa w wymienionych pakietach Ecomail wynosi 0,10 zł za SMS.12,36
  • Policz zakres planu. Opisana oferta Brevo uwzględnia 1 stronę docelową i 10 stanowisk. Porównaj je z liczbą kampanii i osób pracujących w firmie.26 GetResponse opisuje 30-dniowy Program Pilotażowy Enterprise; czas pilotażu nie określa ceny późniejszego abonamentu.5
  • Uwzględnij przeniesienie listy. GetResponse importuje kontakty z plików CSV, TXT i XLSX, przez wklejenie listy, API oraz integracje CRM i e-commerce.24 Porównaj pracę potrzebną do migracji i uruchomienia kampanii. Nie ograniczaj kalkulacji do opłaty za plan.
  • Porównaj potrzebne integracje. Ich liczba nie przesądza o koszcie wdrożenia. SARE łączy komunikację z CRM i pozwala stosować warunki przy wysyłce e-maili, SMS-ów oraz RCS.9 Ecomail obsługuje kampanie e-mailowe i SMS, zbieranie kontaktów, analizę, wtyczki i API. Ma natywne połączenia z Shoper, IdoSell i PrestaShop oraz moduł CDP z analizą RFM.11,44 Wtyczki WooCommerce pozwalają uruchamiać ścieżki według działań użytkownika i segmentować odbiorców.43

Podane liczby integracji mogą pomóc zawęzić wybór. W kalkulacji uwzględnij jednak przede wszystkim połączenia przydatne dla używanego sklepu lub CRM. Tabela zestawia deklarowaną skalę dostępnych połączeń.

ProgramPodana liczba integracji lub aplikacji
GetResponsePonad 150
MailerLitePonad 130 – liczba podana przez FreshMail
ActiveCampaignPonad 1000
MailjetPonad 100 gotowych integracji
Kit App StorePonad 100 aplikacji

Dane w tabeli: 4,10,16,18,45

  • Oceń pracę z danymi. Brevo segmentuje kontakty według otwarć, kliknięć i odwiedzin strony oraz ocenia ich zachowania. Tworzy też listy na podstawie danych demograficznych i tej oceny.46 Kit App Store umożliwia połączenia między innymi z Canva, Shopify, Linktree i Mighty Networks.18 Sprawdź, czy potrzebne segmenty i połączenia należą do wybranego planu.
  • Powiąż koszt z mierzalnym celem. Mailchimp raportuje otwarcia, kliknięcia, przychody i wzrost listy. Wtyczki WooCommerce pokazują reakcje na wezwania do działania i ruch z e-maili na stronę.43,47 CTR w opisanej analizie mailingów hotelowych to procentowy stosunek unikalnych kliknięć do wysłanych wiadomości.48 Liczba klientów dostawcy nie zastąpi kalkulacji: GetResponse podaje 350 000 firm, Brevo ponad 600 000 klientów, a Moosend ponad 100 000 klientów.4,7,17

Całkowity koszt licz dla własnej listy, częstotliwości wysyłek i używanych kanałów. Uwzględnij też pracę potrzebną do uruchomienia programu.

Co sprawdzić pod kątem RODO i dostarczalności?

Przy ocenie RODO i dostarczalności sprawdź umowę powierzenia danych, zapis zgód i wypisów oraz lokalizację danych. Zwróć uwagę na uwierzytelnienie nadawcy i reputację domeny. Zgodę na marketing rozpatruj osobno od obsługi wiadomości transakcyjnych; deklaracja doręczeń nie gwarantuje wyniku własnej kampanii. GetResponse obsługuje e-maile transakcyjne, wiadomości o porzuconym koszyku, autorespondery, czyli automatyczne odpowiedzi, oraz wiadomości oparte na RSS.24

  • Przetwarzanie danych i zgody: ustal role stron, miejsce przetwarzania danych oraz sposób dokumentowania zgody i żądania wypisu. Narzędzia do pozyskiwania adresów oceń osobno w tym procesie. OptinMonster oferuje panel analityczny i integrację z Google Analytics.43
  • Segmentacja: sprawdź, na jakich danych o odbiorcach program opiera kierowanie wiadomości. Brevo wykorzystuje atrybuty, dane demograficzne, historię zakupów i aktywność subskrybentów.27 SARE oferuje segmentację, personalizację, testy A/B/X oraz scenariusze oparte na danych i zachowaniach. Obsługuje też wysyłki targetowane i warunkowe.9,19
  • Domena i adres IP: skonfiguruj SPF, DKIM i DMARC. Potem obserwuj reputację domeny oraz wyniki wysyłek. MailerLite w planie Enterprise przewiduje wsparcie dostarczalności, audyty konta i dedykowanego Success Managera dla list ponad 200 000 odbiorców. Dedykowany adres IP jest płatnym dodatkiem.6
  • Testy i raporty: przed kampanią porównaj temat, nadawcę, preheader i kreację; SARE umożliwia testowanie tych elementów.19 SendPulse oferuje testy A/B tematów, nazw nadawców i treści. Raportuje też otwarcia, kliknięcia i mapy kliknięć.38

Przy większych kampaniach uwzględnij limit planu, bo wpływa na prowadzenie automatyzacji. GetResponse Starter obejmuje 1 własny workflow. Enterprise ma indywidualną wycenę i obejmuje e-mail, SMS, wiadomości transakcyjne, zaawansowaną automatyzację oraz dedykowaną obsługę; przejęcie prac przez ekspertów kosztuje dodatkowo.5,42 GetResponse oferuje polskojęzyczny interfejs i pomoc techniczną.49 Brevo wskazuje wolumeny 5000 i 150 000 e-maili miesięcznie, a w Enterprise deklaruje odpowiedź Customer Success Managera w ciągu 1 godziny.26,27

Przy komunikacji wielokanałowej oddziel koszt analizy i segmentacji od kosztu SMS. Brevo sprzedaje kredyty SMS osobno. SendPulse może uruchomić kampanię po zmianie statusu transakcji w CRM lub skierować kontakt do chatbota, jeśli e-mail pozostanie nieotwarty.26,38 MessageFlow wycenia Segments na 1900 PLN miesięcznie plus CPM, a analitykę E-mail API na 499 PLN miesięcznie.14 Dla porównania kosztu SMS posłużą ceny pakietów Ecomail.12

Pakiet EcomailCena
1000 SMS-ów100,00 zł
10 000 SMS-ów1000,00 zł
50 000 SMS-ów5000,00 zł

Dane w tabeli: 12

Wsparcie organizacyjne nie jest miarą dostarczalności. Moosend podaje dostępność pomocy e-mailowej 24/5, a SARE deklaruje obsługę 70% banków w Polsce.9,17 Te informacje nie zastąpią sprawdzenia zgód, konfiguracji domeny i raportów z własnych wysyłek.

Wybór programu pod kątem RODO i dostarczalności oprzyj na sposobie pozyskiwania kontaktów i konfiguracji nadawcy. Ostatecznie liczą się też wyniki rzeczywistych kampanii, nie same deklaracje dostawcy.

Źródła

  1. ↑10 najlepszych programów do mailingu – WeNet https://wenet.pl/blog/10-najlepszych-programow-do-mailingu/
  2. ↑MailerLite — Email marketing benchmarks by industry and region for 2026 https://www.mailerlite.com/blog/compare-your-email-performance-metrics-industry-benchmarks
  3. ↑Pricing | Sinch Mailjet https://www.mailjet.com/pricing/
  4. ↑Automatyzacja, landing page’e i platforma do email marketingu https://www.getresponse.pl/
  5. ↑Cennik i plany obsługi | GetResponse https://www.getresponse.pl/pricing
  6. ↑Prosty, przejrzysty cennik – MailerLite https://www.mailerlite.com/pl/pricing
  7. ↑Brevo: Email & SMS Marketing, CRM & Automation Platform https://www.brevo.com/
  8. ↑Die E-Mail-Marketing-Plattform, jetzt mit SMS | Mailchimp https://mailchimp.com/
  9. ↑Email Marketing – Bezpieczna komunikacja email, SMS, RCS https://sare.pl/
  10. ↑Marketing automation for any business | ActiveCampaign https://www.activecampaign.com/
  11. ↑Wysyłka e-maili z AI agentem EMA | Ecomail.pl https://ecomail.pl/
  12. ↑Cennik: e-mail marketing, dane i agent AI EMA | Ecomail.pl https://ecomail.pl/cennik/
  13. ↑Email Marketing z 99% Dostarczalnością | Skuteczne Kampanie i Automatyzacja https://messageflow.com/pl/email-marketing/
  14. ↑Cennik | MessageFlow https://messageflow.com/pl/cennik/
  15. ↑Pricing | SendPulse https://sendpulse.com/pricing
  16. ↑Mailjet: Best Email Marketing Software & Email API for Teams https://www.mailjet.com/
  17. ↑Email Marketing and Automation Platform | Moosend https://moosend.com/
  18. ↑Kit Email Marketing Tools for Creators | Automations & Templates for Growing Your Business https://kit.com/features/email-marketing
  19. ↑Cennik – SARE https://sare.pl/cennik/
  20. ↑Mailjet, Service Level Agreement https://www.mailjet.com/legal/sla/
  21. ↑Brevo — About Brevo’s pricing plans https://help.brevo.com/hc/en-us/articles/208589409-About-Brevo-s-pricing-plans
  22. ↑GetResponse, strona producenta https://www.getresponse.com/
  23. ↑GetResponse — Pricing and Service Plans https://www.getresponse.com/pricing
  24. ↑Skuteczne Narzędzie do Email Marketingu | GetResponse https://www.getresponse.pl/funkcjonalnosci/email-marketing
  25. ↑Email marketing, który pokochają Twoi odbiorcy – MailerLite https://www.mailerlite.com/pl
  26. ↑Pricing Plans | Brevo https://www.brevo.com/pricing/
  27. ↑Email Marketing Features – Design, Send & Analyze | Brevo https://www.brevo.com/features/email-marketing/
  28. ↑Brevo — Get Low Pricing For Email and More https://www.brevo.com/mailerlite/
  29. ↑Mailchimp, Digital Marketing Templates https://mailchimp.com/solutions/digital-marketing-templates/
  30. ↑Mailchimp, Switch to Mailchimp https://mailchimp.com/switch-to-mailchimp/
  31. ↑Mailchimp — About Mailchimp Pricing Plans https://mailchimp.com/help/about-mailchimp-pricing-plans/
  32. ↑Mailchimp — Essentials Plan https://mailchimp.com/landers/pricing/essentials/
  33. ↑SARE — Regulamin https://sare.pl/regulamin/
  34. ↑Platform Pricing & Features | ActiveCampaign https://www.activecampaign.com/pricing
  35. ↑Email Marketing & Automation Software | ActiveCampaign https://www.activecampaign.com/platform/email-marketing
  36. ↑MessageFlow, Email Marketing Platform https://messageflow.com/email-marketing/
  37. ↑Multi-Channel Marketing Automation Platform | SendPulse https://sendpulse.com/
  38. ↑Free email marketing platform | SendPulse https://sendpulse.com/features/email/email-marketing-platform
  39. ↑Moosend Pricing https://moosend.com/pricing/
  40. ↑Mailing – 6 czynników wpływających na jego skuteczność https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-mailing-skuteczne-strategie-marketingowe
  41. ↑Affmarketing.pl – Sieci afiliacyjne i Programy partnerskie | 10 sposobów na skuteczny mailing (email marketing) – affmarketing.pl https://affmarketing.pl/10-sposobow-na-skuteczny-mailing-email-marketing/
  42. ↑Programy do Mailingu – Ranking 18 Najlepszych Programów Mailingowych na 2026 – WojciechMatula.com https://wojciechmatula.com/programy-do-mailingu/
  43. ↑7 najlepszych wtyczek do mailingu dla WooCommerce | ifirma.pl https://www.ifirma.pl/blog/7-najlepszych-wtyczek-do-mailingu-dla-woocommerce/
  44. ↑Program do mailingu – jaki wybrać? TOP 10 najlepszych https://mailgrow.pl/najlepsze-programy-do-mailingu/
  45. ↑Skuteczny mailing i newslettery. Email marketing od FreshMail https://freshmail.pl/
  46. ↑Brevo vs MailerLite: We’ve used both, and this is our pick! https://www.emailtooltester.com/en/blog/brevo-vs-mailerlite/
  47. ↑Top-Features von Mailchimp: E-Mail, SMS, Automatisierung und mehr für Unternehmen | Mailchimp https://mailchimp.com/features/
  48. ↑Skuteczne tematy w mailingu hotelowym – Ekoncept – systemy hotelowe https://ekoncept.pl/baza-wiedzy/marketing-hotelowy/skuteczne-tematy-w-mailingu-hotelowym/
  49. ↑Programy do mailingu | 3 najlepsze narzędzia do wysyłki maili | Sprawdź! https://sardynkibiznesu.pl/przydatne-programy-przedsiebiorcy/programy-wysylka-maili/

Jesteś producentem albo widzisz nieaktualną informację? Zgłoś poprawkę — odpowiadamy w ciągu 7 dni roboczych.